Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT 10L Vedro "2-in-1"

SORB®XT 10L Vedro ''2 in 1'' Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

€38,40

SORB®XT 10L Vedro "2-in-1"

Kód: 100202

SORB®XT 10L Vedro ''2 in 1'' Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na malé plochy.

Návod na použitie: SORB®XT obsahuje 2 vedrá ( 1. biele a 2. čierne), otvoríte biele vedro SORB®XT, kde sa nachádza druhé čierne verdro a z neho obsah vysypete rovnomerne na rozliatu látku, necháte pôsobiť niekoľko sekúnd a metlou pozametáte (na tento účel použite mechanické nástroje, ako metla, lopata alebo PeKo XT).  SORB®XT spolu s absorbovanou látkou. Potom pozametaný kontaminovaný materiál vložíte do bieleho vedra a uzavrite ho víkom. Potom odlepíte vrchnú nálepku na bielom vedre, kde sa objaví napísané, že obsah vedra je kontaminovaný. Až Vám zostal na zemi mastný fľak môžete použiť náš SORB®XT STAIN SOLUTION PRO, ktorým odstraníte fľak po kontaminácii a odmastníte ošetrované miesto. Kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.
Oblasti použitia: vo výrobných podnikoch, v priemyselných spoločnostiach a na priemyselných plochách a špeciálnych povrchoch, v poľnohospádarstve,  PHM spoločnostiach, v stavebníctve ako aj v iných odvetviach. Používa sa pri katastrofách a nehodách, v cestnej premávke, v obciach,  v mestách, v celom verejnom sektore i súkromnom sektore, na vodných hladinách, na cestách a asfalte, na priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy, a pri ochrane životného prostredia.

Skladovanie: Uchovávajte v opakovane uzatvárateľných nádobách alebo v balení, skladujte v suchu a pri nízkej vlhkosti aby sa zabránilo tvorbe pliesní.
Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typu I, II, III-R, SF
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekund je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok. Súčastou balenia sú aj ochranné rukavice.
Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, palivo, nafta, benzín, ropné látky, rôzne druhy chemikálií, mazív, farby na báze oleja, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

 

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 2.5 kg
Absorbčný potenciál: 6,60 L
Rozmery (mm): 310x310x310
Množstvo na palete: 24
Dostupnosť: Skladom
€38,40
€32 bez DPH
Späť do obchodu