Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT 500L Box

SORB®XT 500L : sorbent - okamžitá pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na veľké podľahové plochy a vodné plochyBox obsahuuje 10 Vriec 50L SORB®XT na palete.

€510

SORB®XT 500L Box

Kód: 100251
Neohodnotené

SORB®XT 500L : sorbent - okamžitá pomoc pri úniku ropnej látky, chemikálii atd. na veľké podľahové plochy a vodné plochyBox obsahuuje 10 Vriec 50L SORB®XT na palete.

Návod na použitie: SORB®XT nasypte rovnomerne na rozliatu látku (na tento účel použite mechanické nástroje, ako metla, lopata alebo PeKo XT). SORB®XT nechajte pôsobiť asi 1 minútu spolu s absorbovanou látkou. Po aplikovaní je nutné pozametať ošetrený povrch. SORB®XT spolu s  kontaminovaným materiálom odstránte s ošetrovaného miesta. Až Vám zostal na zemi mastný fľak ,môžete použit náš SORB®XT STAIN SOLUTION PRO, ktorým odstraníte fľak a po kontaminácii  odmastníte ošetrované miesto. Kontaminovaný materiál zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.

Oblasti použitia: továrne, spoločnosti, ochrana životného prostredia, cestná premávka, obce, mestá, na vodnej hladine, na cestách a asfalte, pôda, priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy. 

Skladovanie: Uchovávajte v opakovane uzatvárateľných nádobách alebo v balení, skladujte v suchu a pri nízkej vlhkosti, aby sa zabránilo tvorbe pliesní.

Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typ použitia: I, II, III-R, SF
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekúnd je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok

Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, rastlinný olej, palivo, nafta, benzín, etanol, ropné látky akéhokoľvek druhu,
rôzne druhy chemikálií, mazív, farby, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 82 kg
Absorbčný potenciál: 330 L
Rozmery (mm): 1200 x 800 x 650
Množstvo na palete: 1
Dostupnosť: Skladom
€510
€425 bez DPH
Späť do obchodu