Späť do obchodu

Registrácia

SORB®XT PP Oil Barrier Curtain 160x3000

SORB®XT PP OIL BARIER CURTAIN 160x3000 Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky na vodnú hladinu s vlnolamom

€168

SORB®XT PP Oil Barrier Curtain 160x3000

Kód: 100630

SORB®XT PP OIL BARIER CURTAIN 160x3000 Je okamžitá mobilná pomoc pri úniku ropnej látky na vodnú hladinu s vlnolamom

Návod na použitie: SORB®XT PP OIL BARIER Curtain rozbaľte a umiestnite na vodnú hladinu kde došlo k úniku ropnej látky. Tým okamžite zabránite šíreniu kontaminácii na vodnej hladine. PP OIL BARIER na vodnej hladine pláva a koncentruje do seba ropnú látku. Po nasiaknutí ropnej látky zostáva látka uzatvorená vo vnútri bariéry a nedochádza tak ďalšiemu šíreniu kontaminácie, ale je postupne nasiaknutá. SORB®XT PP OIL BARIER Curtain je vybavený “vlnolamom“ zásterkou ktorá zabezpečuje bezpečnú absorpciu aj pri veternom počasí, kde sa vytvárajú na vodnej hladine vlny, ktoré by mohli zapríčiniť “preskočenie“ ropnej látky za bariéru. Po použití kontaminovaný PP OIL BARIER  zlikvidujte v súlade s platnými predpismi o nakladaní s odpadom.
Oblasti použitia: továrne, spoločnosti, ochrana životného prostredia, cestná premávka, obce, mestá, na vodnej hladine, na cestách a asfalte, pôda, priemyselné plochy alebo špeciálne povrchy 

Skladovanie: Uchovávajte v opakovane uzatvárateľných nádobách alebo v balení, skladujte v suchu a pri nízkej vlhkosti, aby sa zabránilo tvorbe plesní.
Vlastnosti: Multi-absorbent, veľkosť zrna 0,125 - 4,0 mm, 100% organická látka, absorbent, ktorý pláva na vodnej hladine, typu I, II, III-R, SF,
Hydrofóbna / oleofilná látka, objemová hmotnosť približne 140 g / l, absorbuje látku za pár sekúnd je vysoko efektívny a neškodný pre ľudí, zvieratá a životné prostredie. Na oddelenie a zachytávanie nebezpečných látok.
Absorbuje látky ako: olej alebo látky podobné olejom, palivo, nafta, benzín, ropné látky
rôzne druhy chemikálií, mazív, farby na báze oleja, nestabilizované emulzie, brzdové kvapaliny, chladivá, Nemrznúca zmes, aerosóly, krv.

Kategória: Produkty
Hmotnosť: 6.1 kg
Absorbčný potenciál: 60,00 L
Množstvo na palete: 12
Rozmery (mm): 3000 x 160
Dostupnosť: Na dotaz
€168
€140 bez DPH
Späť do obchodu